جمله پند آموز

بهترین راه برای خرید بلیط های ارزان کیش


دلی که از بی کسی غمگین است ، هر کسی را می تواند تحمل کند

بهترین راه برای خرید بلیط های ارزان کیش

این روزها قیمت بلیط هواپیما به دلایل مختلفی بسیار گران شده است اما راه‌هایی هست که بلیط های ارزان قیمت هواپیما را رزرو کنیم و با بهترین قیمت مثلا تور کیش را خریداری کنیم. نرخ بلیط و رزرو هتل خارجی تاثیر زیادی بر روی هزینه های سفر ما دارند و پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما می توانید کاهش چشمگیر هزینه کمک کند.

کیش

کلاس های پروازی مختلف با قیمت های مختلف

اگرچه کلاس پروازی بیزینس دارای صندلی‌های راحت‌تری نسبت به کلاس پروازهای دیگر هستند و برای سفرهای طولانی مدت بسیار استفاده می شوند ، اما دیده می شود که قیمت بلیط اکونومی اغلب تفاوت زیادی با قیمت بلیط بیزینس دارد. پس توصیه میشود اگر مسیر چند ساعتی را نخواهید داشت بهتر است کلاس پروازی بیزینس را انتخاب نکنید تا با با ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را رزرو کنید.

ایرلاین‌های ارزان‌قیمت

قیمت بلیط در ایرلاین های متفاوت با توجه به برند بودن و یا کیفیت بالا داشتن نسبت به یک سری از ایرلاین ها قابل توجه است. ایرلاین‌های ایران، ترکیه، عمان، امارات و برخی دیگر از کشورها قیمت‌های ارزان تری دارند. بهترین راه این است که برای پیدا کردن بلیط های ارزان قیمت سراغ ایرلاین هایی با قیمت های مناسب برویم تا در هزینه های سفر از جمله هزینه سفر به کیش هم صرفه جویی شود.

انتخاب بهترین زمان برای تاریخ پرواز

به تاریخ سفر خیلی توجه کنین و اگر زمان آزاد برای مسافرت کردن را دارید به تاریخ هایی رجوع کنین که تعطیلات و آخر هفته نباشد چرا که قیمت پرواز و هتل در ایام خاص که به تعطیلات خاتمه می یابد و یا به روزهای آخر هفته مثل جمعه منتهی میشود خیلی بالاتر از روزهای عادی هفته هست و به این دلیل است که اکثرا یا شاغل هستند و یا امکان سفر در ایام عادی هفته را ندارند و به ناچار در تعطیلات و آخر هفته سفر میکنند برای این افراد هم راهکارهایی وجود دارد مثلا یک یا دو روز از روزهای سفرتون را به روزهایی تغییر دهید که قیمت پرواز و یا هتل ارزانتر از روزهای دیگر است.

بلیط های چارتری و سیستمی

افرادی که تاریخ سفر مشخصی دارند یا شاغلینی که تاریخ مرخصی هاشون از قبل قابل تعیین کردن هست میتوانند از بلیط های چارتر که برای ماه های آینده هم قابل رزرو هست استفاده کنند چرا که در بیشتر موارد قیمت بلیطهای چارتری از سیستمی که نرخ مصوب خود ایرلاین های پروازی هست کنتر است.

بلیط های لحظه آخری

قیمت بلیط های لحظه آخری در روزهای عادی هفته و غیر تعطیلات معمولا کمتر از روزهای دیگر است و به کمتر کردن هزینه های سفر خیلی کمک می کند. البته در نظر داشته باشید بلیط های لحظه آخری بیشتر در زمانهای عادی اعتبار دارند و خیلی کم پیش می آید که در تعطیلات بلیط های لحظه آخری موجود باشد.

منبع : سایت تور کیش https://xn--pgboj2fl38c.net/

ساعت : 9:57 am | نویسنده : admin | مطلب بعدی

بهترین راه برای خرید بلیط های ارزان کیش | next page | next page